Panel Waterair: dobrý výber!

Bazény Waterair ako 100% originály využívajú exkluzívnu a patentovanú technológiu. Rám pozostáva z vlnitých oceľových panelov s veľkou hrúbkou, ktoré sú pokryté viacnásobnou ochranou, ktorá garantuje mechanickú odolnosť a výnimočnú životnosť.

Prečo oceľové panely?

 • Mechanické vlastnosti
  Oceľ má mechanické charakteristiky, ktoré umožňujú prekonať i extrémne podmienky.
 • Sloboda tvarov
  Jej unikátne vlastnosti (ako napríklad pružnosť) umožňujú realizáciu nekonečného množstva tvarov, čo zabezpečuje harmonický súzvuk bazénov s prostredím.
 • Ochrana životného prostredia
  Oceľ je trvalým materiálom, ktorý si zachováva vlastnosti desaťročia a desaťročia. Oceľ je navyše jedným z najrecyklovanejších materiálov na svete.
 • Jednoduché zavádzanie
  S oceľou sa narába rýchlo a ľahko. Jednotlivé súčasti sú vyrobené v závode jedine montáž prebieha na pobočke.
 • Komfort a úspora energie
  Oceľ po spojení ďalšími materiálmi ponúka zaujímavé riešenia pre izoláciu diela.
 • Modulovateľná konštrukcia
  Oceľové konštrukcie sa vyvíjajú a hodia sa na zemny vašich potrieb.
Výnimočná odolnosť Správa o štúdii od spoločnosti VERITAS (MLH1B970074F) potvrdzuje výpočty, ktoré dokazujú, že panel Waterair odoláva tlaku 4-krát viac ako maximálnemu tlaku vyvíjaného na konštrukciu.

Tieto výpočty okrem iného naznačujú, že panel Waterair ma vyššiu stabilitu ako betónová stena s hrúbkou až do 45 cm.
Konštrukcia bez puklín Vďaka robustnosti oceľových panelov je váš bazén Waterair vhodný i do tých najextrémnejších podmienok. V prípade silných mrazov, posunov terénu s nízkou amplitúdou alebo v prípade inštalácie v zóne zemetrasenia bude váš bazén odolávať bez ďalších prasklín čím zaistí trvácnosť vašej investície.
Neporovnateľná životnosť Panel Waterair využíva jedinečné technologické know-how: viac-vrstvová ochrana, ktorá Vašej bazénovej súprave zabezpečuj dlhú životnosť.

Panel Waterair tvorí : - vlnité oceľové jadro 150/100 - z oboch strán, ochrana z galvanizovanej zliatiny zabezpečujúcu vynikajúcu odolnosť voči korózii - z oboch strán, ochrannú vrstvu z kompozitného materiálu, ktorá zaručuje mimoriadnu trvanlivosť.

* Neagresívny, proti všetkým výrobným vadám, podľa našich celkových záručných podmienok
Schodíky CubicMali by ste vedieť :
Testy vyhotovené spoločnosťou CETIM v extrémnych podmienkach, ktorým váš bazén Waterair nebude nikdy čeliť dokazujú, že po 3 000 hodinách slanej hmly (čo predstavuje zhruba 30 rokov vystavenia slanej morskej hmle ), sa nevyskytol žiaden náznak červenej hrdze.