Postavte si svoj bazén bez akýchkoľvek prekážok…

Ako postaviť bazén Waterair ? Konšturkcia bazéna Waterair sa zrealizuje ľahko za niekoľko dní. Bazén sa ľahko integruje, dokonca i v obmedzených alebo ťažko prístupných podmienkach.

Vyberte si a ušetrite 30 až 50% v porovnaní s tradičnými technológiami*. Bezplatná štúdia pre osadenie vám umožní vybrať si tú správnu konštrukciu bazéna.

  • Montážna súprava Ak si chcete bazén postaviť svojpomocne.
  • Technická pomoc Ak chcete časť realizácie bazéna zveriť odborníkovi.
  • Dodávka na kľúč – len skočiť do vody! Bazény Waterair pre vás vyberú tím profesionálov, ktorý zabezpečí všetky etapy montáže vášho bazéna s konštrukciou z oceľových panelov.Konštrukcia bazéna
Vďaka konceptu montážnych panelov, bude stavanie vášho bazéna jednoduchou záležitosťou. Tím profesionálov z Piscine Waterair sa postará o postavenie Vášho bazéna. Dostanete tak jednoduché a hodnoverné riešenie, vhodné pre váš pozemok.

Etapy konštrukcie vášho bazéna

Etapa 1: Vyhĺbenie a príprava pozemku Pre pozemné práce je pripravený presný plán, ktorý vymedzuje obvod bazéna a potrebnú hĺbku.
Schodíky Cubic
Etapa 2: Rám zmontujte a uložte ho S maximálnou hmotnosťou 27 až 44 kg sa s s každým panelom ľahko manipuluje. Panely sa montujú jednoducho prostredníctvom dvojitých svorníkov.
Schodíky Cubic
Etapa 3: Dno stabilizujte Je potrebné zrealizovať jednoduchý plášť (bez betónovej alebo murovanej výstuže dna ) alebo stabilizovanú pieskovú vrstvu.
Schodíky Cubic
Etapa 4: Uložte liner Tlak vody bude narážať s linerom o okraje a dno. Systém Fire umožňuje položenie linera bez nevhodných záhybov s dokonalou finálnou úpravou. Navyše v prípade výmeny linera nie je potrebné dávať dole obruby.
Schodíky Cubic
Etapa 5: Okraje pripravte pomocou obrúb Po uložení obrúb sa už môžete začať kúpať!
Schodíky Cubic
Etapa 6: Zariaďte Vytvorte si pláž podľa vlastných predstáv…
Schodíky Cubic