Známka elegancie a komfortu…

Estetické a pohodlné schodíky sú tým najvhodnejším riešením pre osobnú úpravu bazéna,
Sú príjemné, ocení ich celá rodina, pretože uľahčujú a zabezpečuje prístup k bazénu. Odporúčajú ho hlavne tí najmladší ale i seniori. Rovnako sa môžu stať príjemným miestom oddychu, kam si ktokoľvek môže medzi jednotlivými okúpaniami sadnúť a relaxovať.

Schodíky Waterair sú vyhotovené v našom závode z materiálov vyššej kvality. Systematicky ich kontrolujeme a testujeme ešte predtým, než ich uvedieme na trh.

 

VŠETKY NAŠE SCHODÍKY:

Schodíky Orbis Šírka: 1,17 m

Schody k bazénom Orbis sú novinkou ponuky schodov spoločnosti Piscines Waterair. Ich ušľachtilý a moderný dizajn sa harmonicky prispôsobí všetkým tvarom bazénov. Schody k bazénom Orbis sú novinkou ponuky schodov spoločnosti Piscines Waterair. Ich ušľachtilý a moderný dizajn sa harmonicky prispôsobí všetkým tvarom bazénov. Schody Orbis sú okrem toho veľmi praktické. Vďaka trom schodíkom po nich môžete zostupovať jednoducho ako po rebríku, čím vám uľahčia vstup do vody.

Kompaktný štýl schodov do bazénov poteší všetkých, ktorí majú na vytvorenie nového oddychového miesta málo priestoru, ako aj tých, ktorí si jednoducho želajú zachovať čo najväčšiu plochu pri bazéne. Schody Orbis majú šírku iba 1,17 m. Veľmi dobre sa prispôsobia menším bazénom s dĺžkou do 9 m. Čo sa týka bezpečnosti, ani tu nie je nič ponechané na náhodu. Schodíky sú protišmykové, vďaka čomu zaručujú bezpečný vstup. So schodmi Orbis nebudete mať ťažkosti ani pri údržbe – vďaka materiálu odolnému voči plesniam a anti-UV úprave.

Máte málo priestoru a napriek tomu túžite po bazéne? Spoločnosť Piscines Waterair navrhla sériu bazénov, ktoré sú vhodné aj do úzkych terénov. Nájdite si ten svoj medzi množstvom modelov v našom katalógu. Neváhajte a požiadajte o katalóg, je to zdarma!

Schodíky Paso

Šírka: 1,60 m

Malá šírka schodiska Paso umožňuje jednoduchú integráciu do rozličných konfigurácií bazéna. Druhý schodík je navrhnutý špeciálne pre pohodlné sedenie. 

Schodisko vášho bazéna, ktoré je praktické, estetické a pohodlné, je vybavené nevyhnutným zariadením pre jednoduchý a bezpečný prístup. Podľa svojho vlastného vkusu si ho môžete vybaviť množstvom príslušenstva a spraviť si z neho hlavný prvok svojho bazéna.

Vďaka svojim jemným tvarom je toto bazénové schodisko charakteristické svojim druhým schodíkom, ktorý bol špeciálne navrhnutý tak, aby vám ponúkol pohodlné sedenie. Vyberte si ho pre svoj model Olivia, Céline, Barbara, Madeleine. Šírka 1,6 m ponúka dostatočne široký prístup do priestoru voľnočasových aktivít, či hry na brehu bazéna. 

Optimalizujte si svoje schodisko a vylepšite si tak svoje pohodlie pomocou balneo trysky s viacerými funkciami. Okrem masážnych schopností umožňuje táto tryska aj zachovanie čistoty a správnu cirkuláciu vody v bazéne.

Aby ste využili okraj bazéna tak vo dne ako aj v noci, môžete si svoj bazén Waterair nasvietiť vďaka technológii Escalight®. Tieto ledkové bodové svietidlá zapustené do schodíkov schodiska Paso, budú šíriť jemné a príjemné svetlo, kotré je ideálne na kúpanie počas teplých letných nocí. Bazénové schodisko, ktoré vám ponúkne maximálnu garanciu je vyhotovené z materiálov vyššej akosti. Každý model sa systematicky testuje a kontroluje pred uvedením na trh.

Mát chuť vdýchnuť život svojmu projektu? Vyžiadajte si teraz náš katalóg Bazény Waterair a spoznajte všetky možnosti, ktoré sa vám núkajú.


Dostupné v granitovo béžovej alebo granitovo sivej úprave.

Schodíky Cubic
Schodíky Welcome Šírka: 2,60 m

Objavte naše schodíky Welcome, ktoré sú klasické a moderné zároveň. Tieto vonkajšie schodíky sú elegantné, priestranné a poskytnú vášmu bazénu pohodlie a pekný vzhľad. Je možné ich umiestniť na niekoľko miest, aby čo najlepšie vyhovovali pozemku a vašim požiadavkám.

Schodíky Welcome majú dva široké schody na sedenie na oboch stranách. Tento priestor ponúka skutočnú oázu na oddych priamo vo vode. 4 široké stupne v strede schodíkov sú dostatočne široké na zaručenie pohodlného prístupu k bazénu. Welcome, schodíky vhodné na oddych a príjemné posedenie!

Na obe strany miest na sedenie je možné nainštalovať aj 2 masážne dýzy s 2 masážnymi režimami, aby sa zaručilo lepšie pohodlie:

 • 1 rotačná dýza na širokospektrálnu masáž,
 • 1 smerová dýza na smerovú masáž.

Využite technológiu Escalight a vychutnajte si svoje schodíky Welcome vo dne aj v noci. Svietidlá s LED diódami vytvárajú príjemné svetlo, ktoré vás pozýva k nočnému kúpaniu.

Schodíky Welcome sa dodávajú v dvoch farebných prevedeniach: granitová sivá a granitová béžová takaby ladili s vašou bazénovou fóliou.

Máte chuť zrealizovať svoj projekt? Vyžiadajte si už teraz katalóg bazénov Waterair a objavte všetky možnosti, ktoré vám ponúka.

.
Schodíky Pacio

Šírka: 2,96 m

Dostupné len pre modely bazénov zo súčasnej produktovej rady: Cléa, Luna, Eva, Emma a Lola.

Vstupné schodíky Pacio, ktorú sú integrálnou súčasťou bazénov umožňujú získať priestor okolo bazéna. Bazéna schodíky sú jedinečným a nerozlučným celkom.

 

 

Schodíky Cubic Schodíky Cubic

Schodíky majú 4 schody s ochranou proti šmyku granátovej farby a 3 odlišné zóny :
 • Zóna 1 : prístup ku schodom
 • Zóna 2 : hlavný oddychový priestor s 2 napoly predĺženými miestami vybavený odnímateľnou opierkou hlavy
 • Zóna 3 : vedľajší oddychový priestor s 1 miestom
Pre vyšší komfort schodisko disponuje dodatočným exkluzívnym vybavením :
 • 3 nastaviteľné kúpeľné trysky
 • druhá opierka hlavy
 • Escalight®
 • so zábradlím
Schodíky Inside

Šírka: 2,45 m 

K dispozícii je exkluzívne pre radu bazénov modelu Sara, schodisko Inside v sebe spája moderný dizajn s najlepšou ergonómiou. Jeho umiestnenie v oblom kúte bazéna umožňuje použitie celej dĺžky bazéna pre športové plávanie a súčasne umožňuje bezpečný vstup do a výstup z vášho bazéna.

 • k dispozícii sú 2 prevedenia : Granit šedá alebo Granit béžová
 • Výbava na želanie: rotačná balneo tryska a Escalight ® (súprava 3 LED svetiel pre osvetlenie a bezpečné používanie vášho bazéna)

 

 

Schodíky Cubic
Schodíky Square

Šírka: 2,6 m 

 

Spoznajte naše rohové schodisko Square, dostupné výlučne pre obdlžníkový bazén Emilie. Jeho trojuholníkový tvar sa dokonale snúbi s dizajnom tohto modelu spojením pohodlia a praktickosti.

Schodisko je umiestnené v jednom z rohov bazéna, určite nadchne celú rodinu a pritom zachová plaveckú dĺžku a priestor pre hru. Schodisko je priestranné, uchýli vás počas chvíľok osvieženia. Na bokoch jJe vybavené dvomi širokými priestormi na sedenie. Prívetivé schodíky sú tak ideálne pre oddych. Stredová prístupová zóna ostáva voľná, z bazéna môžete s ľahkosťou vychádzať rovnako ako vchádzať.

Pre ešte väčšie pohodlie je možné doinštalovať dve voliteľné baleno trysky nachádzajúce sa na každej strane sediska s 2 masážnymi účinkami:

 • 1 rotačná tryska pre širšiu masáž
 • 1 natočiteľná tryska pre smerovú masáž

Schodisko je vybavené 4 protišmykovými schodíkmi, prináša vám tak bezpečnosť a jednoduchý prístup. Pre osvetlenie vašich večerov využíva schodisko Square technológiu Escalight. 6 bodových LED svetiel nainštalovaných v schodisku je ideálnych pre využitie bazéna po zotmení. 

Je dostupný v dvoch farebných odtieňoch, granitovo sivý a granitovo béžový, hodí sa do farebného odtieňa lineru presne podľa vášho vkusu.

Máte chuť vdýchnuť život svojmu projektu? Vyžiadajte si teraz náš katalóg Bazény Waterair a spoznajte všetky možnosti, ktoré sa vám núkajú.

.
Schodíky Enjoy

Šírka: 2,5 m  

Exkluzívne pre radu bazénov modelu Elsa.

Schodíky Enjoy s ich elegantným a nadčasovým dizajnom boli špeciálne navrhnuté pre model Elsa. Jeho veľké rozmery umožňujú využiť skutočný pohodlný priestor v bazéne bez toho, aby sa obmedzila plavecká plocha.